Ma reggel 10 órakor az állatkertben, szokás szerint, elkezdődött az egy hétig tartó Dixieland Fesztivál, azaz az 53. nemzetközi Dixieland fesztivál, itt Drezdában. Aki szereti a Dixieland zenét, ne hagyja ki! Fergeteges hangulat, jó együttesek, rengeteg helyszín…
Ajánlom mindenkinek szeretettel, kicsiknek, nagyoknak,
Kákay Attila
A teljes heti programot itt találod: https://www.dixielandfestival-dresden.com